Proceedings of the International Geometry Center

ISSN-print: 2072-9812
ISSN-online: 2409-8906
ISO: 26324:2012
Архiви

Про моногенні функції на розширеннях комутативної алгебри

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

Віталій Станіславович Шпаківський

Анотація

Для n-вимірної (2 ⩽ n < 1) комутативної асоціативної алгебри

Ключові слова:
комутативна асоціативна алгебра,, моногенна функція,, розширення алгебри

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Шпаківський, В. (2019). Про моногенні функції на розширеннях комутативної алгебри. Proceedings of the International Geometry Center, 11(3). https://doi.org/10.15673/tmgc.v11i3.1200
Розділ
Статьи

Посилання

1. E. Cartan. Les groupes bilineares et les syst\\`emes de nombres complexes. Annales de la faculte des sciences de Toulouse, 12(1):1-64, 1898.,
2. S. V. Grishchuk, S. A. Plaksa. Monogenic functions in a biharmonic algebra. Ukr. Math. J., 61(12):1865-1876, 2009.,
3. P. W. Ketchum. Analytic functions of hypercomplex variables. Trans. Amer. Math. Soc., 30(2):641-667, 1928.,
4. I. P. Mel'nichenko. The representation of harmonic mappings by monogenic functions. Ukr. Math. J., 27(5):599-505, 1975.,
5. S. A. Plaksa, V. S. Shpakovskii. Constructive description of monogenic functions in a harmonic algebra of the third rank. Ukr. Math. J., 62(8):1251-1266, 2011.,
6. A. Pogorui, R. M. Rodriguez-Dagnino, M. Shapiro. Solutions for pdes with constant coefficients and derivability of functions ranged in commutative algebras. Math. Meth. Appl. Sci., 37(17):2799-2810, 2014.,
7. M. N. Rosculet. Algebre infinite asociate la ecuatii cu derivate partiale, omogene, cu coeficienti constanti de ordin oarecare. Studii \\csi Cercet\\vari Matematice, 6(3-4):567-643, 1955.,
8. M. N. Rosculet. Algebre infinite, comutative, asociate la sisteme de ecuatii cu derivate partiale. Studii \\csi Cercet\\vari Matematice, 7(3-4):321-371, 1956.,
9. V. S. Shpakivskyi. Constructive description of monogenic functions in a finite-dimensional commutative associative algebra. Adv. Pure Appl. Math., 7(1):63-75, 2016.,
10. В. Шпаковский. Гиперкомплексные функции и точные решения одного уравнения гидродинамики. Зб. праць Ін-ту математики НАН України, 14(1):262-274, 2017.,
11. В. С. Шпаківський. Про моногенні функції, визначені в різних комутативних алгебрах. Прийнято до друку в Укр. мат. вісник, arXiv:1803.03938v1.