Proceedings of the International Geometry Center

ISSN-print: 2072-9812
ISSN-online: 2409-8906
ISO: 26324:2012
Архiви

Асимптотичні властивості (опуклих) гіперпросторів

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

Mykhailo Zarichnyi
Mykhailo Romanskyi

Анотація

Відомо, що гіперпростори компактних множин і компактний опуклий набір евклідового простору $ \ mathbb R ^ n $,  $ n \ ge2 $ обидва є гомеоморфними по відношенню до кузова Гільберта.


Основний результат цієї замітки говорить про те, що ці гіперпростори не є грубо еквівалентними.

Ключові слова:
Гіперпростір, опуклий набір, груба еквівалентність

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Zarichnyi, M., & Romanskyi, M. (2020). Асимптотичні властивості (опуклих) гіперпросторів. Proceedings of the International Geometry Center, 8(3-4), 60-64. https://doi.org/10.15673/tmgc.v8i3-4.1605
Розділ
Статьи
Біографія автора

Mykhailo Zarichnyi, Львівський національний університет імені Івана Франка

Доктор фіз.-мат. наук, професор, завідувач кафедри геометрії і топології Львівського національного університету імені Івана Франка, (Україна, Львів)

Посилання

1. D. W. Curtis, R. M. Schori, Hyperspaces of Peano continua are Hilbert cubes, Fund. Math. 101 (1978), 19--38.
2. A. N. Dranishnikov, Asymptotic topology, Uspekhi Mat. Nauk 55 (2000), no. 6(336), 71–116 (Russian); English transl., Russian Math. Surveys 55 (2000), no. 6, 1085--1129.
3. S. B. Nadler, Jr., J. Quinn and N. M. Stavrakos, Hyperspace of compact convex sets, Pacif. J. Math.{\bf 83}(1979), 441--462.
4. J. Roe, Lectures in Coarse Geometry, University Lecture Series, Vol. 31, American Mathematical Society: Providence, Rhode Island, 2003, 175pp.

Найчастіше прочитані статті того самого автора (ів)