Proceedings of the International Geometry Center

ISSN-print: 2072-9812
ISSN-online: 2409-8906
ISO: 26324:2012
Архiви

Геодезичні відображення компактних майже Ейнштейнових просторів, І

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

Volodymyr Kiosak
http://orcid.org/0000-0002-7433-6709
Aleksandr Savchenko
http://orcid.org/0000-0003-4687-5542
Galina Kovalova
http://orcid.org/0000-0003-2228-2312

Анотація

В роботі  досліджується спеціальний тип псевдоріманових просторів - майже ейнштейнові простори з градієнтним задаючим вектором. Ці простори узагальнюють відомі простори Ейнштейна. Виділені три типи таких просторів, які локально допускають геодезичні відображення. Для компактних майже ейнштейнових просторів основного типу доведено "теорему зникнення".

Ключові слова:
псевдоріманові простори; майже ейнштейнові простори; геодезичні відображення

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Kiosak, V., Savchenko, A., & Kovalova, G. (2020). Геодезичні відображення компактних майже Ейнштейнових просторів, І. Proceedings of the International Geometry Center, 13(1), 35-48. https://doi.org/10.15673/tmgc.v13i1.1711
Розділ
Статті
Біографії авторів

Volodymyr Kiosak, Одеська державна академія будівництва та архітектури

Кафедра вищої математики, професор

 

Aleksandr Savchenko, Херсонський державний аграрний університет

Кафедра прикладної математики та економічної кібернетики, професор

 

Galina Kovalova, Одеська державна академія будівництва та архітектури

Кафедра вищої математики, доцент

 

Посилання

1. A.V. Bolsinov, V.A. Kiosak, V.S. Matveev. A fubini theorem for pseudo-riemannian metrics. Journal of the London Mathematical Society, 80(2):341-356, 2009.
2. L. Evtushik, V. Kiosak, J. Mikes. The mobility of riemannian spaces with respect to conformal mappings onto einstein spaces. Russian Mathematics, 54(8):29-33, 2010.
3. I. Hinterleitner, V. Kiosak. φ(ric)-vector fields on conformally flat spaces. Proceedings of American Institute of Physics, 1191:98-103, 2009.
4. I. Hinterleitner, V.A. Kiosak. φ(ric)-vector fields in riemannian spaces. Archivummathematicum, 44(5):385-390, 2008.
5. K. Jano, S. Bochner. Curvature and Betti numbers. Prinston University Press, 1953.
6. V. Kiosak, O. Lesechko, O. Savchenko. Mappings of spaces with affine connection. 17th Conference on Applied Mathematics, APLIMAT 2018 - Procedings, 563-569, 2018.
7. V. Kiosak, V.S. Matveev. There are no conformal einstein rescalings of complete pseudo-riemannian einstein metrics. C. R. Acad. Sci. Paris, Ser. I, 347(17-18):1067- 1069, 2009.
8. V. Kiosak, V.S. Matveev. There exist no 4-dimensional geodesically equivalent metrics with the same stress-energy tensor. Journal of Geometry and Physics, 78:1-11, 2014.
9. V. Kiosak, A. Savchenko, O. Gudyreva. On the conformal mappings of special quasi-einstein spaces. AIP Conference Procedings, 2164(040001), 2019.
10. V. Kiosak, A. Savchenko, T. Shevchenko, Holomorphically Projective Mappings of Special Kahler Manifolds, AIP Conference Procedings, 2025(080004), 2018.
11. V.A. Kiosak. On the conformal mappings of quasi-einstein spaces. Journal of Mathematical Sciences, (United States), 184(1):12-18, 2012.
12. V.A. Kiosak, V.S. Matveev, J. Mikes, I.G. Shandra. On the degree of geodesic mobility for riemannian metrics. Mathematical Notes, 87(3-4):586-587, 2010.
13. Sh. Kobayashi. Projective invariant metrics for einstein spaces. Nagoya Math. J., 73:171-174, 1979.
14. J. Mikes, I. Hinterleitner, V.A. Kiosak. On the theory of geodesic mappings of einstein spaces and their generalizations. AIP Conference Proceedings, 861:428-435, 2006.
15. N.S. Sinyukov. Geodesic mappings of Riemannian spaces. Nauka, 1979.
16. E. N. Sinyukova. Geodesic mappings of certain special riemainnia spaces. Mathematical Notes, 30(6):946-949, 1981.
17. H.N. Sinyukova. Geodesic uniqueness in the whole of some generally recurrent riemannia spaces. J.Math.Sci, 177(5):710-715, 2011.
18. M. Zarichnyi, A. Savchenko, V. Kiosak. Strong topology on the set of persistence diagrams. AIP Conference Procedings, 2164(040006), 2019.

Найчастіше прочитані статті того самого автора (ів)