Proceedings of the International Geometry Center

ISSN-print: 2072-9812
ISSN-online: 2409-8906
ISO: 26324:2012
Архiви

Олімпійські зачеплення в зачепленні Чеботарьова

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

Jun Ueki

Анотація

Закон Чеботарева для нескінченних завузлень це властивість рівномірності розподілу того, як кола завузлені з точки зору теорії груп. Ми розглядаємо кілька властивостей завузлення Чеботарева, слідуючи статті автора "Завузлення Чеботарева є стабільно типовими". Крім того, ми показуємо щільність по модулю 2 "олімпійського завузлення" в завузленнях Чеботарева.

Ключові слова:
зачеплення, 3-многовид, псевдоаносівський потік, теорія полів ідеального класу

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Ueki, J. (2020). Олімпійські зачеплення в зачепленні Чеботарьова. Proceedings of the International Geometry Center, 13(4), 40-49. https://doi.org/10.15673/tmgc.v13i4.1751
Розділ
Статті
Біографія автора

Jun Ueki

Department of Mathematics, School of System Design and Technology, Tokyo Denki University 5 Senju Asahi-cho, Adachi-ku, 120-8551, Tokyo, Japan