Proceedings of the International Geometry Center

ISSN-print: 2072-9812
ISSN-online: 2409-8906
ISO: 26324:2012
Архiви

Когомології де Рама локально тривіальних групоїдів Лі над триангульованими многовидами

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

Jose R. Oliveira

Анотація

На основі ізоморфізму між когомологіями алгеброїдів Лі та кусковов-гладкими когомологіями транзитивних алгеброїдів Лі доведено, що когомології де Рама локально тривіального групоїда Лі G на гладкому многовиді M ізоморфні кусковим когомологіям де Рама G, за умови, що G і M - це многовиди без межі, причому M допускає гладку триангуляцію до скінченного симпліциального комплексу K такого, що для кожного симплексу ∆ з K прообраз ∆ відносно початкового та кінцевого відображення G є трансверсальними підмноговидами в G. В якості наслідку, показано, що кускові когомології де Рама G не залежать від триангуляції бази.

Ключові слова:
Когомології де Рама групоїдів Лі, когомології Лі алгеброїдів

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Oliveira, J. (2020). Когомології де Рама локально тривіальних групоїдів Лі над триангульованими многовидами. Proceedings of the International Geometry Center, 13(4), 116-125. https://doi.org/10.15673/tmgc.v13i4.1753
Розділ
Статті
Біографія автора

Jose R. Oliveira, Відділ математики, Університет Мінью, м. Брага, Португалія

Department of Mathematics, University of Minho, Braga, Portugal