Proceedings of the International Geometry Center

ISSN-print: 2072-9812
ISSN-online: 2409-8906
ISO: 26324:2012
Архiви

Деякі застосування трансверсальності до нескінченно-вимірних многовидів

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

Kaveh Eftekharinasab
https://orcid.org/0000-0002-4604-3220

Анотація

В роботі представлено деякі результати про трансверсальність для категорії MCk-многовидів Фреше. Вони застосовуються до побудови степеня нелінійних відображень Фредгольма та доведення з його допомогою теорем про ранг, інваріантність області, а також версії теореми Улама-Борсука.

Ключові слова:
трансверсальність, степінь нелінійного відображення Фредгольма, многовид Фреше

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Eftekharinasab, K. (2021). Деякі застосування трансверсальності до нескінченно-вимірних многовидів. Proceedings of the International Geometry Center, 14(2), 137-153. https://doi.org/10.15673/tmgc.v14i2.1939
Розділ
Статті

Найчастіше прочитані статті того самого автора (ів)