Proceedings of the International Geometry Center

ISSN-print: 2072-9812
ISSN-online: 2409-8906
ISO: 26324:2012
Архiви

Deformations of circle-valued Morse functions on 2-torus

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

Bohdan Feshchenko

Анотація

Нехай M – гладка компактна поверхня. Через P будемо позначати або ℝ або S1. Група дифеоморфiзмiв D(M) дiє на просторi гладких вiдображень C(M,P) за таким правилом: γ : C(M,P)×D(M) → C(M,P), γ(f,h) = f ∘ h. Нехай O(f) = {f ∘ h|h ∈D(M)} – орбiта f вiдносно дiї γ i Of(f) – зв’язна компонента O(f), що мiстить f. У статтi дослiджується алгебраїчна структура фундаментальної групи Of(f) для широкого класу гладких функцiй у коло на 2-торi, що мають iзольованi критичнi точки.

Ключові слова:
відображення в коло, орбіти, стабілізатори, фундаментальна група

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Feshchenko, B. (2021). Deformations of circle-valued Morse functions on 2-torus. Proceedings of the International Geometry Center, 14(2), 117-136. https://doi.org/10.15673/tmgc.v14i2.2008
Розділ
Статті

Найчастіше прочитані статті того самого автора (ів)