Proceedings of the International Geometry Center

ISSN-print: 2072-9812
ISSN-online: 2409-8906
ISO: 26324:2012
Архiви

Відносні групи Готтліба просторів відображень та їх раціональні когомології

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

Abdelhadi Zaim

Анотація

Нехай f:X→Y -- відображення однозв'язних CW-комплексів скінченного типу. Покладемо maxπ(Y)⊗Q = max{ i | πi(Y)⊗Q≠0 }. В роботі обчислено відносні групи Готліба відображення f для випадку, коли X є F0-простом, а Y - добутком сфер непарних розмірностей. За досить природних припущень, ці групи також обчислено для протилежної ситуації, коли X - це добуток сфер непарних розмірностей, а Y - F0-простір. Як наслідок, показано, що раціоналізована G-послідовність, пов'язана з f, розщеплюється в коротку точну послідовність. Також доведено, що раціональні когомології map(X,Y;f) мають нескінченну розмірність, за умови, що maxπ(Y)⊗Q є парним.

Ключові слова:
раціональна теорія гомотопій, мінімальна модель Суллівана, групи Готтліба, відності групи Готтліба, раціональні когомології

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Zaim, A. (2022). Відносні групи Готтліба просторів відображень та їх раціональні когомології. Proceedings of the International Geometry Center, 15(1), 1-15. https://doi.org/10.15673/tmgc.v15i1.2196
Розділ
Статті