Scientific Works

ISSN-print: 2073-8730
ISSN-online:
ISO: 26324:2012
Архiви

ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК АКТИВНОГО ВЕНТИЛЮВАННЯ ДРІБНОНАСІННЄВИХ КУЛЬТУР

##plugins.themes.bootstrap3.article.main##

Людмила Костянтинівна Овсянникова, канд.техн.наук, доцент
http://orcid.org/0000-0001-5310-4821
Світлана Сергіївна Орлова, канд.техн.наук, доцент
https://orcid.org/0000-0001-6548-5166

Анотація

Анотація. Традиційні методи зберігання пов’язані з втратами зерна на кожному з етапів післязбиральної обробка. Особливо багато проблем виникає з такими культурами, як сорго, просо, амарант, ріпак, гірчиця, льон, мак та інші, що відносяться до дрібнонасіннєвих культур через свої геометричні розміри і малої маси 1000 зерен (до 6 г олійні, до 25 г – зернові). Для багатьох з них недостатньо рекомендацій, регламентів та іншої нормативно-технологічної документації, що змушує суттєво коригувати технологічні режими їх післязбиральної обробки і зберігання.


Зберігання зернових та олійних дрібнонасіннєвих культур в охолодженому стані є екологічно чистою технологією, що дозволяє значно краще зберегти їх продовольчі і насіннєві якості. Так, зниження температури свіжозібраної зернової маси значно уповільнює фізіологічні, біохімічні, мікробіологічні процеси зерна і активну життєдіяльність шкідників, що тим самим забезпечує збереження її якості та кількості навіть при підвищеній вологості.


В роботі наведено результати дослідження характеристик активного вентилювання дрібнонасіннєвих культур необхідних для встановлення безпечного їх тривалого зберігання. Дослідження проводили на дослідному лабораторному обладнанні для активного вентилювання. Початкову і поточну вологість зерна виміряли стандартним методом та контролювали за допомогою електронних ваг типу ПВ-6 (ТУ 4274-005-27450820-95). За результатами експериментальних досліджень будували графічні залежності кінетики зневоднення при різних режимних параметрах (швидкості потоку, його температури, виду культури і його початкової вологості).


В усіх дослідженнях товщина шару засипання ДК була однакова. Аналіз експериментальних даних, що мінімальним гідравлічним опором володіє зерновий шар амаранту – швидкість повітряного потоку вище, ніж в інших випадках у 1,2...2,2 рази. Для гірчиці і ріпаку параметри потоку практично ідентичні.


Аналіз залежності вологовмісту різних ДК від їх початкової вологості, представлених на рис. 3 показав, що активне вентилювання найбільше сприятливо для всіх типів зерна з максимальним початковим вологовмістом. Так, у цьому випадку за 45 хвилин вологість зерна зменшилася на 26...45 %, тоді як для зразків з меншою початковою вологістю зниження склало від 12 до 30 %.


Таким чином, при правильному вентилюванні завжди зберігається і поліпшується якість дрібнонасіннєвих культур, що приводить до збільшення виходу кінцевої продукції.


У деяких випадках активне вентилювання атмосферним повітрям є практично єдиним найбільш ефективним способом приведення дрібнонасіннєві культури у стійкий стан для подальшого тривалого зберігання і підвищення його якості.

Ключові слова:
дрібнонасіннєві культури, активне вентилювання, зберігання, якість

##plugins.themes.bootstrap3.article.details##

Як цитувати
Овсянникова, Л., & Орлова, С. (2019). ДОСЛІДЖЕННЯ ХАРАКТЕРИСТИК АКТИВНОГО ВЕНТИЛЮВАННЯ ДРІБНОНАСІННЄВИХ КУЛЬТУР. Scientific Works, 83(2), 33-38. https://doi.org/10.15673/swonaft.v2i83.1517
Розділ
Статьи

Посилання

1. Stankevych, H. N., Petrunia, B. N., Bychyniuk, Y. Y., & Lyshchenko, Yu. V. (2001). Konservatsyia zernovoi massy s yspolzovanyem yskusstvenno okhlazhdennoho vozdukha. Naukovi pratsi Odeskoi derzhavnoi akademii kharchovykh tekhnolohii. Odesa, (21), 39-41.
2. Dmytruk, E. A., & Petrunia, B. N. (2000). Yspolzovanye yskusstvennoho kholoda pry khranenyy zerna. Khranenye y pererabotka zerna, (10), 27-28.
3. Teoryya khranenyya zerna [Elektronnyy resurs] – Rezhym dostupu: http://zernolab.com.ua/ru/view-news/id-teoriya-hraneniya-zerna-11.htm.
4. Stankevych, H. M., Ovsiannykova, L. K., & Sokolovska, O. H. (2016). Obrobka ta zberihannia dribnonasinnievykh oliinykh kultur: monohrafiya. Odesa: KP OMD, 128.
5. Tekhnolohyya ékolohychesky chystoho khranenyya zerna v okhlazhdennom sostoyanyy [Elektronnyy resurs]. – Rezhym dostupu: http://www.zeo.ua/ru/ tekhnologija-ehkologicheski-chistogo-khranenija-zerna-v-okhlazhdennom-sostojanii.html.
6. Haponyuk O. I., Ostapchuk M. V., Stankevych H. M., Haponyuk I. I. (2014). Aktyvne ventylyuvannya ta sushinnya zerna. Odesa: «VMV», 326.
7. Ovsiannykova, L. K. (2017). Osoblyvosti tekhnolohii pisliazbyralnoi obrobky dribnonasinnievykh kultur. Zernovi produkty i kombikormy, (17,№ 3), 11-20. https://doi.org/10.15673/gpmf.v17i3.656

Найчастіше прочитані статті того самого автора (ів)